En Güzel İmalı Sözler

 

 • Konuşunca kanayacak yaralarım var benim. Düştüğüm zaman elimden tutmayanın kalkarken tutmasına gerek yok. Büyüyünce geçecek dediler, büyüdük geçmedi.
 • Seni adam yerine koyup sevdiğim için ben suçluyum özür dilerim. Bu kadar yapmacıklık sana da fazla. Sen çağırdın diye gelmedim ki git deyince gideyim.  
 • Annem yine haklı çıktı, hayat insanı çok yorarmış. Seni severek en büyük hatayı yaptım. Kalbim beni dinlemedi, en büyük acıyı da o çekti. Sevince güzeldin, gidince değil.
 • Boyacı ustaları yüzünü görse işi bırakır. Yüzündeki boyaları çıkarda yüz yüze konuşalım. Kalbimin sesini duymayana kendimi anlatmaya çalıştım. Çok konuşunca anlamlı olmuyor, çünkü boş konuşuyorsun.
 • Sana yaptıklarım için hiç pişman değilim. Hayatın anlamını sen gidince anladım. Memur iyi günde kötü günde dedi sen hep iyi günde vardın. Yalnızlığın çaresini sen sandım ne çok yanıldım.
 • Gitme, gidince çabuk unuturum. Bizi mesafeler ayırmadı, senin tercihlerin ayırdı. Yol uzak değil, sen bana uzaksın.
 • Bitti dediler, bilmedikleri vardı, ben bitti demeden bitmeyeceğiydi. Keşke zamanında anneni dinleyip, gittiğin yolun yol olmadığını anlasaydın.
 • Bu aşk burada biter, ancak mahşere hesabı kalır. Kötülük kalbine işlemişse, doktor ne yapsın. Hayat kısa, yol uzun.

 

 • Gittin ya işte o gün bittin. Aşk senin sahteliğine rağmen güzeldi. Bu kadar yalanı nerede öğrendin, okulu vardı da biz mi gitmedik.
 • Seven sevdiğini söylesin, hayatı zehir etmesin. Peşinden koşarım sanma, teklif açık ya evet ya hayır. Annem, elin iyisi olmaz dedi yine doğru söyledi.

  Seninle hesabımız bu dünyaya sığmaz, mahşerde görüşmek üzere. Aşk iki kişiliktir kelimesini sen ikiyüzlülük sandın. Gidene her zaman centilmenlik yapıp kapıyı açmışımdır.

  Uzaktan bakınca adam sandım, yanına gelince küçüleceğini bilemedim. Senin gittiğin yollara ben asfalt döşedim. Sen olmazsan ölürüm dedin, ölecek misin diye merak ettim o yüzden terk ettim.

  Gidişime ağlama yanındayken kıymet bilmediğine ağla. Seni sevince iyice anladım ki insana kendinden başka kimseden hayır yok. Sen aşkı Facebook’ ta resim paylaşmak sandın galiba.

Yorum yapın

Yepyeni sitemiz güzel sözler sitesi. Güzel sözler sitesi aslında söz bankası. Söz bankası güzel sözler sitemizde birinden güzel özlü sözler, güzel sözler, mesajlar, resimli mesajlar, ünlü sözler, aşka dair sözler, aşk acısı sözleri, damar sözler gibi her türden söze yer veriyoruz.

Söz bankası sitemiz www.guzel-sozler.gen.tr sitesine sizde söz gönderebilirsiniz. Sitemizde iki ayrı söz gönder bölümü bulunmakta. Bunlardan birincisi yazılı söz gönder, diğeride resimli mesaj gönder (resimli mesajlar) bölümleridir. Sizin ve ya alıntı beğendiğiniz sözleri güzel sözler sitemizde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz.

En güzel sözler sitemiz, sözler bankasında her türlü söze elimizden geldiğince yer vereceğiz. Sitemizde başlıca; mevlana sözleri, güzel sözler, en güzel sözler, atasözleri, güzel anlamlı sözler, cuma mesajlarını, ağır sözler, sevgiliye söylenebilecek sözler vb yüzlerce kategoride yayınlayacağız. Güzel sözleri sitemizin üst kısmındaki arama bölümünden yada kategoriler içinden rahatlıkla bulabilirsiniz.