En Güzel İmalı Sözler

  Konuşunca kanayacak yaralarım var benim. Düştüğüm zaman elimden tutmayanın kalkarken tutmasına gerek yok. Büyüyünce geçecek dediler, büyüdük geçmedi. Seni adam yerine koyup sevdiğim için ben suçluyum özür dilerim. Bu kadar yapmacıklık sana da fazla. Sen çağırdın diye gelmedim ki git deyince gideyim.   Annem yine haklı çıktı, hayat insanı çok yorarmış. Seni severek en … Devamını oku… En Güzel İmalı Sözler

Yepyeni sitemiz güzel sözler sitesi. Güzel sözler sitesi aslında söz bankası. Söz bankası güzel sözler sitemizde birinden güzel özlü sözler, güzel sözler, mesajlar, resimli mesajlar, ünlü sözler, aşka dair sözler, aşk acısı sözleri, damar sözler gibi her türden söze yer veriyoruz.

Söz bankası sitemiz www.guzel-sozler.gen.tr sitesine sizde söz gönderebilirsiniz. Sitemizde iki ayrı söz gönder bölümü bulunmakta. Bunlardan birincisi yazılı söz gönder, diğeride resimli mesaj gönder (resimli mesajlar) bölümleridir. Sizin ve ya alıntı beğendiğiniz sözleri güzel sözler sitemizde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz.

En güzel sözler sitemiz, sözler bankasında her türlü söze elimizden geldiğince yer vereceğiz. Sitemizde başlıca; mevlana sözleri, güzel sözler, en güzel sözler, atasözleri, güzel anlamlı sözler, cuma mesajlarını, ağır sözler, sevgiliye söylenebilecek sözler vb yüzlerce kategoride yayınlayacağız. Güzel sözleri sitemizin üst kısmındaki arama bölümünden yada kategoriler içinden rahatlıkla bulabilirsiniz.