Sevgiliye uzun mesajlar romantik

Sevgiliye uzun mesajlar, romantik mesajlar, sevgiliye romantik sözler Kavuşmamıza az kaldı sevgilim, şafak saymaya devam ediyoruz. Ama her anımda her hayalinde sen olduğun için yokluğuna şafak saymak bile koymuyor kalbime. Seninle Nirvana’ya çıkmamıza gerek yok, el ele sahil kenarında gezelim biraz da birbirimizi izleyelim o bana yeter. Ne köşk ne saray, istemiyorum zenginliği ben. Fakir … Devamını oku… Sevgiliye uzun mesajlar romantik

Yepyeni sitemiz güzel sözler sitesi. Güzel sözler sitesi aslında söz bankası. Söz bankası güzel sözler sitemizde birinden güzel özlü sözler, güzel sözler, mesajlar, resimli mesajlar, ünlü sözler, aşka dair sözler, aşk acısı sözleri, damar sözler gibi her türden söze yer veriyoruz.

Söz bankası sitemiz www.guzel-sozler.gen.tr sitesine sizde söz gönderebilirsiniz. Sitemizde iki ayrı söz gönder bölümü bulunmakta. Bunlardan birincisi yazılı söz gönder, diğeride resimli mesaj gönder (resimli mesajlar) bölümleridir. Sizin ve ya alıntı beğendiğiniz sözleri güzel sözler sitemizde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz.

En güzel sözler sitemiz, sözler bankasında her türlü söze elimizden geldiğince yer vereceğiz. Sitemizde başlıca; mevlana sözleri, güzel sözler, en güzel sözler, atasözleri, güzel anlamlı sözler, cuma mesajlarını, ağır sözler, sevgiliye söylenebilecek sözler vb yüzlerce kategoride yayınlayacağız. Güzel sözleri sitemizin üst kısmındaki arama bölümünden yada kategoriler içinden rahatlıkla bulabilirsiniz.