Yanlış Yapmakla İlgili Sözler Resimli yazılı

Yanlış Yapmakla İlgili Sözler Resimli yazılı Bir hatayı iki defa tekrar etmeyen, en mükemmel insandır. Albert Einstein Hata yapmayan insan yoktur, kisinin insanlıktaki derecesi, hatalarını kabul edip düzeltmek icin gösterdigi gayret ve titizlikle ölcülmelidir. Albert Einstein Hic hata yapmamıs adam, yeni bir sey denememistir. Albert Einstein Hata yapmak bir sey degildir, hata yaptıgını unutmak kötüdür. … Devamını oku… Yanlış Yapmakla İlgili Sözler Resimli yazılı

Yepyeni sitemiz güzel sözler sitesi. Güzel sözler sitesi aslında söz bankası. Söz bankası güzel sözler sitemizde birinden güzel özlü sözler, güzel sözler, mesajlar, resimli mesajlar, ünlü sözler, aşka dair sözler, aşk acısı sözleri, damar sözler gibi her türden söze yer veriyoruz.

Söz bankası sitemiz www.guzel-sozler.gen.tr sitesine sizde söz gönderebilirsiniz. Sitemizde iki ayrı söz gönder bölümü bulunmakta. Bunlardan birincisi yazılı söz gönder, diğeride resimli mesaj gönder (resimli mesajlar) bölümleridir. Sizin ve ya alıntı beğendiğiniz sözleri güzel sözler sitemizde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz.

En güzel sözler sitemiz, sözler bankasında her türlü söze elimizden geldiğince yer vereceğiz. Sitemizde başlıca; mevlana sözleri, güzel sözler, en güzel sözler, atasözleri, güzel anlamlı sözler, cuma mesajlarını, ağır sözler, sevgiliye söylenebilecek sözler vb yüzlerce kategoride yayınlayacağız. Güzel sözleri sitemizin üst kısmındaki arama bölümünden yada kategoriler içinden rahatlıkla bulabilirsiniz.